KONST / Litografier / Färglitografi 14456278
nr 1445 6278
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 30/75, daterad 1980. Färglitografi, bildmått: 51x72, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:12:59
31/1 00:42:35
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe